Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalny sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona

Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy Yonex wybierane są tak samo przez początkujących, jak i przez zawodowców. Firma zajmuje się projektowaniem i sprzedaje trzy główne serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry oraz siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, odczuwanie wszystkiego i ma idealną rotację. Rakiety z dwóch serii, jak i pozostały asortyment taki jak tenis polska można zakupić w punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora w korzystnej kwocie.

Jeśli ktoś ma już swoją preferowaną rakietę Yonex i chciałby kupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli natomiast ktoś rakietę takiej firmy nabywa pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Parametry rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani zawodnicy. Scharakteryzowane są zastosowane w nich technologie oraz można przeczytać, jacy znani sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to marka znana również z rakiet do badmintona. Sportowcy kupujący rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują swoje umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety naginane są z optymalną mocą. Oferowane kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są mocne i z tego względu konsumenci mają dostęp do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest szeroki i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo. Każdorazowo odnajdzie akcesoria dobrane do umiejętności i stylu gry.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY