Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Podstawowe informacje na temat lotu paralot

Podstawowe wiadomości w temacie przelotu paralotnią firma Paralotnie Rewal – Trzęsacz publikuje na witrynie www. Na przykład, można dowiedzieć się, w jakim miejscu stricte ma miejsce lot, czyli z jakiego miejsca się rusza. Ponadto, eksperci wskazują na kwestie formalne, czyli w jaki sposób zapisać się na przelot oraz w jakich warunkach pogodowych ma on miejsce.

Latać mogą osoby o wadze od 30 do 90 kilogramów. Ograniczenia do przeżycia przelotu to: schorzenia serca, padaczka, choroby układu krążenia a także schorzenia o podłożu psychicznym. Dobrze będzie wiedzieć, że przeloty nie są rezerwowane na konkretne dni i godziny. Są bowiem zależne od faktu, jaka w danej chwili jest pogoda w Rewalu – Trzęsaczu, a szczególnie od tego, jaki jest wiatr.

Przeloty mają miejsce w takim razie na daną chwilę, po zapoznaniu się przez ekspertów z tym, jakie panują uwarunkowania w górze. Piloci stale podkreślają, że najważniejsze w trakcie na tyle cudownej atrakcji jaką są paralotnie Trzęsacz pozostaje bezpieczeństwo.

Nie należy latać w związku z tym kiedy pada deszcz, w burzy oraz przy wietrze większym niż 6 m/s. Z tego powodu to pilot odbywa przelot próbny i na takiej podstawie ustala, czy są możliwości do odbywania lotów przez te osoby, które zamierzają to robić. Rodzice, jacy chcą, aby dziecko leciało paralotnią muszą wyrażać zgodę, kiedy chodzi o dziecko niepełnoletnie. Waga pociechy musi również pozostawać większa niż 30 kg i nie wyższa niż 90 kilogramów.

Loty osób niepełnoletnich mają miejsce wyłącznie pod okiem opiekunów. Eksperci podkreślają też, że znaczące jest to, jak dana osoba się ubierze na lot. Ubranie powinno być komfortowe, o charakterze sportowym, a buty najlepiej dobrać te, aby było zabezpieczenie przed spadaniem, czyli albo wiązane albo na rzepy. W chłodne dni rozsądnie będzie założyć bluzę, ponieważ na górze jest znacznie chłodniej. Będąc odpowiednio przygotowanym z pewnością będzie się zadowolonym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY