Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna dystrybucja łodzi motorowych Uttern

Serwis jaki oferuje GRUPA MARINE to jeden z elementów wszechstronnej oferty, szczegółowo zawierającej: nowe łodzie motorowe, dystrybucję silników, dofinansowanie oraz pakiety ubezpieczeniowe, transport od klienta do klienta, przechowanie łodzi, a także serwis mobilny. GRUPA MARINE ma specjalizację w serwisie silników stacjonarnych i zaburtowych poszczególnych firm.

Spore doświadczenie w branży motorowodnej powoduje, że eksperci świadczą usługi na de facto imponującym poziomie. Serwis związany jest z takimi zadaniami jak: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych oraz Diesla, zakładanie silników stacjonarnych oraz zaburtowych, sprzedaż nowych oraz używanych podzespołów do silników, realizowanie mniejszych zabiegów laminowania, czyszczenie wraz z malowaniem dna, zmiana koloru łodzi przez oklejanie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnie dobranym logo, montaż sterów strumieniowych, naprawa instalacji elektrycznej, diagnostyka komputerowa przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

Zalegalizowany sprzedawca dostosowuje ofertę do spersonalizowanych potrzeb kupujących. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, ale również ich serwisem. Konsumenci mają możliwość liczyć na kompleksowe świadczenia, gdyż specjaliści będą zajmować się na równi usterkami, ale też designem łodzi. GRUPA MARINE udzieli wsparcia też w finansowaniu, o ile ktoś nie posiada funduszy na upragnioną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY