Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wiadomości o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Perfekcyjnie przygotowana strona internetowa, informująca o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie odwiedzana szczególnie przez parafian. Można tutaj znaleźć dużo dokładnych informacji o tym, jak działa takie miejsce. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe parafii, czyli adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl publikuje: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz a także sakramenty. Użytkownicy mogą zaznajomić się z historią kościoła, jak i z kapłanami, jacy tu prowadzą msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl udostępnia też informacje o poradni przedmałżeńskiej.

Opisane są także grupy i wspólnoty działające na terenie parafii a także można oglądać galerię zdjęć z przeróżnych okoliczności. Parafianie mogą wiele dowiedzieć się, gdy zaglądają do zakładki z sakramentami, gdyż każdy z nich będzie opisany. O ile ktoś ma do załatwiania jakieś osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też otwarta od 10 do 12. W dni świąteczne biuro jest zamknięte. Na stronie kościoła podane są również odnośniki do ważnych dla chrześcijan stron www.

Można też zobaczyć social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało stworzeniu wspólnoty parafialnej. Witryna mająca charakter informacyjny jest opracowana bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się o godzinie: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. Na co dzień msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa cykliczne – Gorzkie Żale odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, żeby każdy miał okazję uczestniczyć. Z tego powodu można oglądać msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY