Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

System umożliwiający maksymalnie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem

Atuty które wynikają z zastosowania terminala paliwowego XTRACK przekonują przedsiębiorców do tego, aby wyposażać się w takie wyjście. W głównej mierze terminal XTrack umożliwia skuteczne gospodarowanie paliwem. Jest to zrealizowane przez: kontrolę poziomu paliwa w zbiorniku razem z planowaniem dostaw, regularne sprawdzanie wiadomości o tankowaniu w aplikacji, dokładne rozliczenie rozchodu paliwa oraz obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy wobec tego zamawiać terminal XTrack, by w pełni usprawnić gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Wykorzystanie tego systemu to zapewnienie utworzenia we własnym zakładzie pracy samoobsługowej stacji paliw. W efekcie kierowcy z danej firmy przewozowej nie będą tracić czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie ma potrzeby również przyjmować do pracy dodatkowego pracownika do obsługiwania, bo dystrybutor paliwa XTrack działa samodzielnie. Jest to wobec tego nie tylko zdroworozsądkowe, ale też opłacalne oraz oszczędzające czas rozwiązanie.

Dzięki temu, że rozwiązanie to jest elastyczne, można w dowolny sposób poszerzać system sprawdzania paliwa i zawsze mieć gwarancję, że paliwo trafia dokładnie tam, gdzie powinno. To, że są takie opcje jak Titan Access daje szansę podpiąć i w dowolny sposób zmieniać z terminalem na przykład systemy kamer. Jeżeli zbiornik będzie sprawny, kamera wykona zdjęcia, jakie kolejno zostaną dodane do raportu samochodu lub pracownika. W taki sposób można przykładowo kontrolować, czy paliwo nie jest przez podwładnych pobierane do celów prywatnych. Zbiornik jest zabezpieczany przed nieautoryzowanym zatankowaniem.

Kierowcy mają albowiem karty RFID. To przedsiębiorca decyduje o tym, komu nadawać uprawnienie oraz wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne lub tygodniowe. Z tego powodu właściciele firmy cenią system głównie za to, że posiadają całkowitą kontrolę nad tym, w jakich sytuacjach i w jaki sposób ktoś zrobi użytek z paliwa w firmie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY